Új hozzászólás Aktív témák

  • hjtz4t3wrseg

    senior tag

    Kicsit talán ide is vágó téma !
    a Samsung oldaláról tallóztam : Hozd létre saját szórakoztatóközpontod !
    A Samsung TV-k támogatják a HDMI-bemeneteket, így saját nappalidban multimédiás szórakoztatóközpontot hozhatsz létre. A HDMI-kábelt közvetlenül TV-készülékedhez csatlakoztatva többféle eszközből különböző tartalmakat érhetsz el.

    Sajnos nálam csak 3 hdmi bemenet van a tv-n,abból csak egy a "hdmi uhd color " amire ugye csatlakoztathatnék valami 4K HDR-t tudó ketyerét ! ( Pl: PS4 Pro vagy Himedia Q5 pro lejátszó.)
    Namost, egy bemenetre több eszközt ? hogyan ???

    Találtam is egy ilyet : http://www.delock.de/produkt/18600/pdf.html?sprache=en

    Elvileg ennek jónak kellene lennie !
    Kipróbáltam,de sajnos nekem nem működik. ( lehet én vagyok béna és ügyetlen) Visszakerült a dobozába, jövöhéten lehet visszaviszem.
    De most ott tartok,hogy :W már a simán rádugott Ps4 pro-val sem működik a TV hdmi bemenet.
    Nem tudom aktiválni a hdr-t-pedig játéknál is kijelzi,hogy HDR UHD 3860x2160 UHD COLOR (Horizon ZD)
    :W
    Lehet hogy ez a hdmi kapcsoló tönkretette a TV bemenetét ? vagy én lennék ennyire láma és valamit rosszul állítottam volna be ?
    Már belefáradtam.
    Ha valakinek lenne ötlete, vagy tudna segíteni, akár személyesen is annak megköszönném a hozzáértést !!!
    Bocsánat kissé elhúztam. :R :R :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák