Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz adamssss #136914 üzenetére

    Mennyire ajánlott hozzá a Pro? A simán mennyire élvezhető, mekkora a különbség?

    2 napot használtam simával, azóta Pro. Én így azt mondom, hogy nem láttam hatalmas különbséget, de kb. csak demokat próbáltam. Sok olyan véleményt olvastam, aki szerint kell, de legutóbb pont olyat, aki azt mondta, hogy mindkettő van otthon, és szinte semmi. Végül azért döntöttem a Pro mellett, mert nem csak a VR profitál belőle...

    Az új szemüveg már elérhető (ami elvben tud HDR-t meg egy két helyen reszeltek rajta)?

    Kapható, igen. Külön SZERINTEM még nem, de a Doom és a Skyrim Bundle-ban már az van. A HDR-es dolgon kívül csak egy minimális formai átalakítás van benne.

    Akinek van az használja vagy csak megvette, hogy kipróbálja és adja is tovább?

    Megvettem és rákattantam...én speciel nem értem, hogy mi az, ami ebben nem jön be valakinek. A családban mindenki hüledezett. 2 hónap játék után most raktam félre, mert itt állnak halomban a normál játékok, és kéne kicsit azt is játszani...november óta csak VR volt. Ha csak ezt használnád, szerintem egy idő után kifulladna, de remekül kiegészíti a normál játékot. Persze lehet, hogy az, aki napi 6-8 órát játszik, ő gyorsan megunja, nekem nincs rá ennyi időm.

Új hozzászólás Aktív témák