Új hozzászólás Aktív témák

  • hyggelig

    senior tag

    Most játszom az AC Origins-szel, tavasszal a HZD-nal, nyáron és ősszel a W3-mal játszottam.

    Mindhárom játék nagyon bejövős, de a három közül egyértelműen a Witcher jött be a legjobban. A világ, a karakterek, a küldetések egyszerűen leírhatatlanul jó élményt nyújtottak. A grafikát még annyira nem is néztem. Ok, szuper, amikor Geralt megáll a naplementében a hegy tetején, de azok az apró résztelek, a poénok és az érzelmileg kidogozott karakterek teszik a Witchert számomra fantasztikus játékká.
    Több figurát, posztert rendeltem és a könyvek is hamarosan megérkeznek annyira megszerettem a világot.

    A HZD harcrendszere és grafikája szuper, a történet a részletekben elrejtett adatokból megismerve lesz igazán mély. A főhős kicsit lapos, de mindenképpen pozitív, hogy egy külsőre egyáltalán nem megszokott karaktert irányítasz (és én, egy vörös nő, ezt értékelem :) )

    Az AC Origins-nek nagyon az elején járok, de sok witcheres, HZD-os elemet találok benne, ami szimpatikussá teszi a játékot. (Csak ne mozogna a teve olyan viccesen :DDD )

Új hozzászólás Aktív témák