Új hozzászólás Aktív témák

  • erahurka

    félisten

    válasz marilllyo #125674 üzenetére

    Platinázni szerintem hót egyszerű a játékot, bár amikor végigpörgettem az alap versenyeket jobban benne voltam. Szinte semmi sem lett 3 csillag, de ez (szerencsére) nem is kell a platkóhoz.

    Ez az AMG úgy látszik egyike a rage DLC-knek, milyen jó hogy felfedeztem, hogy ingyenes :DDD

    A multit régen gyűlöltem, most pár napja elővettem a játékot és nagyon élvezem, valahogy kicsit sem tud most idegesíteni az a káosz ami történni tud néha.

    Fékezés rásegítés, jó vicc :D Mondjuk anno automata fékkel nyomtam F1-et, de már kinőttem az ennyire placebó sikerélményekből :DDD

    (#125673) szabo111: Én azokat a kocsikat tudom jól vezetni, amik nem állnak keresztbe azonnal, ha kanyrodás közben akarok kigyorsítani. Mindig úgy választok autót, hogy a drift értéke minél alacsonyabb legyen.

    Vicces amúgy hogy ez itt a nagy arcade játék, a GT Sportot mégis sokkal könnyebben tudtam kezelni :DDD Pedig csak a kipörgés gátló volt bekapcsolva. Mondjuk ez a GT3-as Merci ott is a nehezebbek közé tartozott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák