Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz bandi0000 #120108 üzenetére

    BF4 esélyes lehetne....de én úgy gondolom, hogy azért nem ad ilyen címeket ki az EA a kezei közül mert hátha rontanák az aktuális rész eladásait.

    Wolfenstein-ek meg a Metro részek amikre látnék rációt az fps-ek közül. De, hogy őszinte legyek azokkal meg úgy vagyok.. .-és szerintem sokan mások is-, hogy nem egyszer voltak leakciózva 3.000 körül adták a két részeket egyben ha jól emlékszem. Aki akarta az már megvette.

    Ez a Just Cause 3 most visszajön a "köztudatba". Én valószínűleg kihagyom. Nem tudnék elvonatkoztatni az fps dropjaitól. Ettől függetlenül (és a múlt hónapi Until Dawn-nal meg az azelőtti Killing Floor-ral együtt) nagyon úgy fest, hogy javuló tendencia van az ingyen játékok terén.

    Egy AC játékkal sem játszottam de ez a kis rövid kieg ez most pont jó lesz arra, hogy vessek rá egy pillantást. Hátha.

    A lényeg, hogy a korábbi éveket nézve a mostani címekkel tényleg el vagyunk "kényeztetve".
    Én csak remélni tudom, hogy senki sem várja a BF1-et vagy a TF2-t ingyenes kínálatba.

    A KZ: Shadow Fall mondjuk jó lenne. Nekem ugyan megvan de legalább feltöltenék a szervereket játékosokkal.

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák