Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Def26 #11989 üzenetére

    Én nem azt állítom, hogy ennyire tökös, hogy tisztán odaadta magát játékpénzért az MS -nek DLC -vel ÉS hibajavítással együtt, csak azt, hogy ha már utcalánykodott, akkor muszáj neki az MS platformját tökéletesíteni, aztán majd utánna elkezdhet tetvészkedni a Sony -val is. Tehát csak a sorrend borult fel, nem egyenértékű az EA szemében a 2 cég. :(((
    Mindegy ennyi baj legyen, a Killzone -nal eddig soha 1 pillanatnyi probléma sem volt multiban sem, ezért én ki merem állítani, hogy a hardverrel, oprendszerrel nincs semmi gond. A PSN -nek nem tudom mi köze lehetne a BF4 multihoz, de ez nem zárható ki..

    Zolar én is tapasztaltam FPS droppot, de nemes egyszerűséggel a tehetetlen szenny programozói munkával teszem egyenlővé. BF4 -ről beszélek, gondolom világos, egyik pályán egy tök sima jelenet leesik az fps, másik pillanatban sokkal intenzívebb, nagyobb robbanás, több ember, egyszerűen kötelező jeleggel nagyobb számítás és semmi gond... :W
    Persze nyilván van vége a hardvernek, de meg lehetne oldani, ha nem egy félkész szutykot adtak volna ki. Az optimalizáció csodákra képes, főleg fix. hardvernél. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák