Új hozzászólás Aktív témák

  • VR6-Fan

    veterán

    válasz gsc73 #8432 üzenetére

    kb 2x akkora lesz a fent tartása a kis stift után (már ha jó állapotú a szuzi).

    szuziba nincs EGR ez amúgy egy környezet védelmi cucc, a kipuf gázt engedi vissza a folytó szelep alá, ergo ez eltud kormosodni és ha lekormosodik akkor vége (nyilvánn em egyik napról a másikra) nem javithatóak, 60-120e a csere darab.

    és ez a kis szelepecske városban hatványozottan működik.

    a szuzidhoz képest lomha lesz nagyon, ez 1200kg kb és nem sokkal erősebb, szóval képzelheted és mint mondtam hogy ha az egész családot beülteted+ csomagok akkor teljesen hallott.

    a mai forgalmi tényezők mellett már semmit nem lehet lendületből csinálni, se előzést se egy besorolást.

    (jó persze aki tudja hogy egy kb olyan súlyú kocsit vezetek mint a most a szuzid de 2X annyi lóval az azt mondja magas lóról beszélek)

    ahhoz az octi-hoz min kell az 1,6-os (8 szelepes!) 102le-s motor, de inkább egy szívó 1,8 20V vagy a 150le-s turbos.

    ezért írtam hogy nem tudom milyen a viszony az ismerőssel nyilván ha ilyen "mély" akkor nem fog átvágni. :)

    de amúgy elmész kiprobálod beültetsz még magad köré 3 embert úgy is mész egy kört és eldöntöd hogy milyen.

    [ Szerkesztve ]

    "Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

Új hozzászólás Aktív témák