Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz tomcsi23 #30094 üzenetére

    Nekem inkább automatice önmegsemmisítő programnak tűnik. :DDD
    Teli van a net ilyen videókkal. Bár a legtöbb modern autó ecu-jában benne van, hogy ha egy helyben állva tiltáson forog xy ideig akkor automatikusan vészprogramba kapcsol, fokozatosan elveszi a kaját és egyszerűen megáll. Igaz a turbó ilyenkor megköszöni a részvételt és úgy ahogy van megy a levesbe de ez még mindig olcsóbb mint a komplett motort kicserélni vagy még mindig jobb mint ha valami szigetelés a brutál hő miatt lángra kapna és porig égne a kocsi. Régebben láttam hasonló videót. Valami usa észkombájn úgy akarta lefullasztani a hasonló módon megkergült batár pickup-ját, hogy tiltáson berántotta sebességbe. 10méteres burnout után egy épület fala állította meg. Nem is értem mit gondolt ...

    (#30098) Mágus2: te nekiállnál ott a a sárgán izzó turbó mellett a remegő, tiltáson forgó motoron matatni? Én nem biztos. Meg bilincsfogó se volt a kocsimban sose. Már itt bukna el a nálam történet. Max. leülnék a fűre és lefilmezném ahogy a haláltusát. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák