Új hozzászólás Aktív témák

  • hdanesz

    senior tag

    Üdv mindenkinek!

    Bocs, hogy velem van tele a topic....most ismerkedek az autóval és találtam egy-két érdekességet. (Octavia, 2018, 2.0 CR TDI, 150 LE - DFFA - 7-es DSG...csak hogy meglegyen)

    A felszereltségi listáján ilyen elemeket találtam:

    1Y3 DIFFERENTIAL LOCK (XDS) DYNAMIC TRACTION CONTROL - ahogy olvasgattam ez elektromos differenciálzár lenne. De ettől még nem lesz összkerekes az autó...feltételezem. Csak adott körülmények esetén avatkozik be. Viszont van egy ilyen is....

    PKX ROUGH ROAD PACKAGE FOR 4X4 - ez pedig mindenféle plusz burkolat lenne...de ugye ott a 4x4 felirat...

    Az autó alá pillantva mit kellene látnom? Az XDS-nek van látható része? Gyorsan lőttem egy képet:

    A következő érdekes elem:

    0IJ INSTALLATION DIFFERENTIATION FOR TRANSMISSION 'DQ381' -- VEHICLE COMPONENTS -- ez a váltó típusa lenne? a DQ381-re keresve olyan találatokat kaptam amikben azt írják, hogy a DQ500-nak egy kisebb (kínai piacra gyártott) verziója.

    4E2 TAILGATE/TRUNK LID RELEASE FROM INSIDE (ELECTRICALLY) - belülről elektromosan nyitható csomagtartó. Nos....nekem ilyesmi nincs benne. :D Még csak sima bowdenes nyitómechanizmus sem.

    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák