Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    hi :)

    [link] vs [link] hátsó féknyereg felújító készletből melyik kellhet nekem a Passathoz?

    annyit tudtam kibogarászni, hogy az egyik mechanikával a másik nélküle van.... ha jobb a drágábbat (a mechanikásat) megvásárolni, akkor azt választom.... csak nem igen tudok dönteni


    Ill. lenne még egy kérdésem hozzátok: Asszonykám Audi A3 (2001 évjárat ASV/AHF motorkód 110LE 1.9TDI) keresnék szelepfedél tömítést, de nem találok rá külön cikkszámot, csak szelepfedéllel együtt lévőt.... ez lehetséges? annyit mondott a szerelő aki ránézett, hogy érdemes lenne cserélni, de csak is gyárira.... ezért is néztem utána és kerestem-kutattam, de nem leltem csak tömítést, amennyiben tudnátok rá cikkszámot mondani (és/vagy alternatívát ami biztosan nem fog ereszteni) azt megköszönném :B

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák