Új hozzászólás Aktív témák

  • Rambovits

    senior tag

    Sziasztok,
    megpróbáltam átbogarászni magam ~649 hsz-en, amiről lemaradtam a nyaralás, és az utána esedékes teendők miatt, 200 után feladtam :DDD

    Moris, gratula MiniMorishoz!!! :)

    Nem múlt el a nyaralás eseménytelenül, ~1100 km-re mentünk Montenegróba nyaralni, 4 személy + tetőbox, megpakolva, nem mondom, hogy tetszett szegénykémnek, de odaértünk. Helyben még csavarogtunk ~200km-t, box és cuccok nélkül már nem volt gond, "megette" a szerpentineket ;]
    Eljött a hazaút, odakint tankoltunk a határ előtt, átjöttünk Horvátországba, Dubrovnik fele. Át a bosnyák határon, jöttünk kb 10km-t, amikor egy emelkedőn egyszer csak eltűnt az erő.. pakolom vissza, nem pörög, majdnem csak lefullad szegénykém. 1-esben nagy nehezen sikerült felmászni a következő parkolóig, ahol fejvakarva megállapítottuk, hogy nem tudjuk mi a baja. Vagy nem kap anyagot, vagy levegőt, de nincs égés. Tippre üzemanyagszűrő, nem tippre bármi ami érintkezik a benzinnel. Járattuk egy ideig, úgy tűnt megoldódott a dolog, hát induljunk el.. 1.2km-t sikerült megtenni, amikor pont a városhatáron megint elkezdte. Pont egy autószervíz elé sikjerült beállni, ahol természetesen vasárnap lévén nem foglalkoztak velünk (persze bent ment a maszek). Egyik srácnak van asszisztencia szolgáltatása, hívatott velük autómentőt, ami elvisz a partner szerelőhöz. Kerek 400m-t sikerült az autómentővel utazni (ezt megtette volna a lábán is, de akkor az asszisztencia szolgáltató nem fizetett volan neki ;] ). Persze aznap ők se néztek rá, így a cspat egyik fele elindult haza a másik kocsival, mi meg kerestünk egy szobát éjszakára. Másnap reggel már bent állt a kocsi a műhelyben, benzin szűrő kicserélve, és akkor állt neki a benzin pumpa cserének. Vakartam a fejem, hogy ha a pumpa nem jó, akkor miért kap anyagot, de a franc tudja, lehet megszorult, csökkent a teljesítménye, hol ment, hol nem. Kicseréléték azt is. Próbaút, works as charm. Mindez a mutatvány 120 €-ba került. Mit tudunk tenni, kifizetjük. Személyes véleményem szerint egy szűrőcsere elég lett volna, utólag könnyen okoskodik az ember, ott helyben azon aggódtam, hogy nehogy többet kérjen javításra mint a kocsi értéke.
    Elindultunk hát haza, 304 km-en át meg sem áltam, intenzív tesztelés volt.. :D

    Bocs a szófos@sért, gondoltam megosztom, hogy a szupermegbízható, faék egyszerű 1.4 8v szívóbenzinnel is meg lehet sz@pni az ordas nagy yetif@szt.

    Útvonal a szervíztől

    Ja, és még meg is húzták a bal hátulját, a parkolás ott sem az erősségük az embereknek. Szerencsére nem nagy karc, de ez sem emeli a kocsi értékét...

    [ Szerkesztve ]

    A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

Új hozzászólás Aktív témák