Új hozzászólás Aktív témák

  • Octopus21

    aktív tag

    válasz TasiA #16260 üzenetére

    Értem én ezt, de pont azért jöttem ide, hogy kérdezzek, mire kell figyelnem hamár szeretnék venni egy ilyen autót, és hol érdemes venni vagy kitől, hátha tudtok ötleteket mondani. Amúgy egyik autó sem éri meg az árát szerintem. Az én autóm 95-ös és van benne 130e km, sokat nem kell rá költeni. Csóró kategórába sorolna? Nem tudom. Magyarországon a lehgtöbb ember abban a kategóriában van és kivételesnek érzem magam hogy van autóm amin nincs is hitel. Eladni is azért akarom hogy most kapjak érte valami pénzt még, mert ha majd 20 éves lesz akko ennyit sem fog érni mint most. Azt a pénzt most meg inkább beletenném egy másik autóba amit hosszu távon szeretnék használni és igen szeretném ha szép lenne és olyan lenne ami nekem tetszik, hogy kiemeljen a csóró kategóriából.
    Találtam egy olyan GTC-t amiben 37ezer km van és 5 éves. Na ez nekem is gyanús egy kicsit. Amúgy nincs valami módszer hogy kiderítsd a valóságot? Új kocsira nincs pénzem meg ha lenne sem vennék ujat mert nem éri meg. Fél áron lehet venni 5 éves autókat.

Új hozzászólás Aktív témák