Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz F-ECT$ #11796 üzenetére

    Őszintén szólva meglepne, ha nem hátrálna ki a unity. Szvsz megnézik meddig mehetnek el, aztán kiderül. A per install díj amúgy azért is mocsok aljas, mert egyik konzolban se túl nagy a tárhely. Nekem van olyan játék, amit sokszor előveszünk, szerintem 10-szer már biztos települt. Lehet többször is. És elég sokan vannak ezzel így, mert zsonglőrködni kell a tárhellyel. De nem csak konzolon, még gamer laposok nagyrésze is max 1Tb ssd-t kap gyárilag, sokszor kisebbet. Az mai szinten win+egyéb lószar mellett mennyire elég, hogy kényelmes legyen a helyzet? Három AAA játék plusz az apró? Talán négy? Hányszor van egy játék letörölve, aztán újratelepítve nosztalgia kedvéért vagy akármi?
    Legroszabb, hogy nincs is igazán elérhető statisztika erre, nincs mivel, miből számolni. Agyfasz az egész koncepció, sokadik aljas unity moneygrab.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák