Új hozzászólás Aktív témák

  • Grillo

    senior tag

    Na, hétvégén megjártam a Balatont, semmi gond nem volt, szépen jöttem óra szerint 100-105 körül. Fogyasztás 3,04.

    Ma pedig hazafelé 3 km után elkezdett fulladozni, rángattam a gázt, próbálkozott, de leállt egy perc után. Mindezt az Erzsébet-hídról lehajtva, volt hova félreállni. Kicsit pihentettem, csöveket megnéztem, rendben lévőnek tűnik minden. Indítva elkapja, de pár másodperc után leáll, és nem lesz stabil alapjárat, sokkal alacsonyabban jár.
    10-15 perc után újra indítottam, elkapta, felpörgött, és tartotta is, úgyhogy 1-2 perc után elindultam, és gond nélkül eljutottam a Nyugatiig, ahol újra eljátszotta. Hosszasan küzd, de végül leáll. Nem próbálkoztam tovább, hazajöttem vonattal, majd délelőtt céges autóval elviszem onnan, vagy megpróbálok vissza menni a cégbe.

    Nem úgy állt, le mint korábban, mikor elfogyott a benzin, az három hörrenés volt, és kész, meg nem is kapta el utána. Levegő?
    Meg mintha kopogott volna alacsonyan, mármint olyan görgősen, ha értitek. Már ha nem beszélek hülyeséget.
    Görgő 5500 kmrel ezelőtt volt cserélve, szíjjal együtt, lassan esedékes is volna.

    Faszom. 1300 km és 1 bő hónap telt el szerviz óta...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák