Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz mycso #19813 üzenetére

    De nem is azt mondtam hogy ne az igényeidnek megfelelőt vegyél vagy vegyen az ember hisz ez a cél hogy a pénzéből az igényeinek/elvárásainak a lehető legjobbat vegye meg.. a km-es dolgot azért írtam neked (én spec telibe sz@rom mennyi van benne mennyit megy vele :)) ) hogy a többség miért írja...bár avval én se értek egyet hogy évi 10k ra dieselt vesz és pl napi 4 km jár oda vissza vele...mert pl azt a dieselt ha fizetnének se venném meg 5 éves korában 50e km-rel, inkább 5 éves pályán használt 250e km-el :) A gáz-benzin-diesel vita és hogy melyik mire való én azt mondom hogy hulla mind1 inkább pénz kérdése az autó megvételekor, és ha kiemelsz egy márkát azon belül egy típust benzin /gáz/diesel akkor a benzinesből fogsz hamarabb a pénztárcádnak megfelelőt találni..pl mondjuk egy clio dci vs 1,4. Nekem is jó lenne egy diesle pl 1,5 dci clio vagy megane de nekem annyit amennyit egy számomra elfogadható példányért kérnek nem ér...valószínű ha kint leszek németbe ez váltózni fog mert ott nem 200km-re vannak a dolgok egymástól :)

    rob:
    ez az autó vásárlás lényege, hogy a felhasználó jól döntsön, tisztában legyen azzal, hogy mit mire és miért vesz!!!
    Ez persze nem csak kocsira igaz.

    +1 :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák