Új hozzászólás Aktív témák

  • TODI1111

    addikt

    válasz Somatom #64685 üzenetére

    Azért tart valaki 5 előfizetést a telenornál ,mert mint említettem szinte a kezdedektől telenoros vagyok és miután megvettem az első előfizetésemet úgy gondoltam, hogy a család többi tagja (párom és a gyerekeim is) egy szolgáltatóhoz tartozzanak. Nem panasz akart lenni csak egy reagálás a Viktor0610 által írtakra:

    "Biztos, én vagyok túl lojális, de szerintem a két évente telefonvásárlás lehetősége IS kedvezmény."

    Esetleg ez szerinted is kedvezmény? :D
    Régebben is csak a duma volt, hogy mi megbecsüljük és díjazzuk a hűséges ügyfeleket. Kérdésem csak az, hogy mivel? Szoktál tv-t nézni? Láttad a telenor reklámot? Hozd át a számodat és az első havidíjad mi álljuk! Kérdezem én ha annyira megbecsülik vagy díjazzák a hűséges ügyfeleket akkor mi miért nem kapunk például egy ilyen gesztust, hogy egy havi díjadat mi álljuk. Bezzeg múlt héten mikor megszüntettem az egyik számom és látták a gépen, hogy a másik 4-is hónapokon belül lejár mindjárt rá akartak beszélni, hogy már vásárolhatok új készüléket. A készülékvásárlás ára viszont pont annyiba került volna mintha valaki bejönne az utcáról és venne egyet. Amikor pedig rákérdeztem, hogy esetleg van-e valamilyen kedvezmény tekintettel arra, hogy milyen régi hűséges ügyfél vagyok az volt a válasz, hogy lépjek át magasabb előfizetői csomagra és akkor olcsóbb lesz. :D
    Tudom, hogy mind a 3 szolgáltató egy kutya de ez most kikivánkozott belőlem. :)

Új hozzászólás Aktív témák