Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    válasz Landsmann #4975 üzenetére

    Egyértelmű, h vmi kifejezetten erre létrehozott fikanick. Nyilván nem a P konkurrensei által, egyszerűen csak egy x-edik user akinek vmi baja volt a pannonnal, és kitalált egy sztorit (v. egy létező sztorit kikerekített/feltupírozott), h anyázhassa a P-t.

    Külön érdemes figyelni a magát sajnáltató passzusokra (alig van jövedelmem, stb.), már régóta gondolkodok azon, h emberek miért irogatnak ilyesmit fórumokra, azt gondolják, h vki sajnálni fogja őket?
    Magam részirül kb annyira mint a metróban anno szintetizátorozó álvakokat.
    Nem tudom, lehet h én vagyok ókonzi ~ 3 X-el, de engem arra tanítottak anno, h az anyagi helyzetem senkire nem tartozik. pont.

    Mondom ezt úgy, h nekem is rengeteg problémám volt a P-vel amíg náluk voltam.

    PS. ezzel a megszűnt akármi újra kiadásával én most szívtam meg, amikor a t-email használhatóvá tétele (500 MB-ra emelés) után kértem egy xxxxxx@t-email.hu címet (ahol xxxxxxx a vezetéknevem), és bereggeltem a távszámlára, onnantól napi 2-3 értesítő jött egy azonos vezetéknevű másik koma nevére, írtam az üfsznek, 2 nap múlva visszaírtak, h felvették a kapcsolatot adott nevű illetővel és átállíttatták vele az e-mail címet. Bár egy banknál nyilván adatvédelmi, stb. szempontok miatt jóval nehezebb egy ilyet kivitelezni.

Új hozzászólás Aktív témák