Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz mikung #46738 üzenetére

    Abban az esetben, ha:
    - nincs senki sem a családodban, sem az ismeretségi körödben, akit havonta egy percre felhívnál telefonon, ÉS
    - a munkád miatt sem kell egyetlen egyszer sem telefonálnod egy hónapban, ÉS
    - nem ismersz egyetlen vezetékes számot sem (üzlet, mozi, ismerős, családtag stb) amit anélkül felhívhatnál hogy kiírja a szupertitkos számodat, vagy
    - számodra fizikailag megvalósíthatatlan hogy a telefonod névjegyzékében ráhelyezd az ujjad egy számra,

    akkor ez neked elég durva kényelmetlenség.

    Felmerül persze a kérdés, hogy miért lenne akkor telefonod, sőt netalán telefon-előfizetésed, ha nemcsak hogy nem akarsz egy percet sem (ingyen egyébként) telefonálni, hanem elég durva kényelmetlenségnek éled meg a telefonálást (még havi 1 percben is).

    Nézd, persze ez létezhet, például nekem elég durva kényelmetlenség lenne a sziklamászás, ezért nem tartok itthon sziklamászó felszerelést, de eszembe se jut bemenni egy sziklamászó topikba beírni, hogy de már milyen durva kényelmetlenség, hogy felfelé kell mászni egy sziklafalon. Biztos érted mit akarok mondani.

    Szerk.:
    "Mert ha valami miatt nem vagyok elérhető a megadott számokon, mindenki akit valaha egyszer erről hívtam"

    Az a brutál nehéz megoldás nem merült fel benned, ha - amint írod - vannak más számaid ("megadott számok") akkor havonta egyszer felhívod a saját nemtitkos "megadott számod" és ezzel letudtad az elég durva kényelmetlenségedet? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák