Új hozzászólás Aktív témák

  • Bferibörs

    addikt

    válasz jozsi968 #46284 üzenetére

    Bocs akkor valamit benéztem, nála, a mymenüben csak 30 napos ciklus idős cuccok jelennek meg, amit Te belinkeltél azok nem, tudok némi infót róluk, úgy tudom külön díjért megrendelhetőek, ha nem így van bocs. Azért váltottam kártyásként a Telenorról mert a kártyát csak alkalmanként, ritkán használom.Pontosan az lenne a lényeg, hogy amikor szükségem van rá használni tudjam ( mert pld. az előfizus másik kártyáimról elfogyott a keret összeg ) , ahhoz,hogy használni tudjam vagy mindíg életben tartom a rendszert az az 30 naponként töltögetem és kidobom a pénzt, vagy aktiválom és utána lesz pld. net elérésem.Ez nem olyan jó buli számomra.Volt erre a célra egy kártyás m.netem ami 7 Ft/ MB - ért ketyegett 365 napig a Telenornál, ez sem buli ma már.Így váltottam kártyásban másik szolgáltatóra aki egyszeri feltöltéssel 365 napig biztosítja a net elérést és nem 7 hanem 1 Ft/ MB--os áron.Évek óta próbálok valami megoldást találni a Telenornál erre ( mint pld. Domino Fix) A Telenor évek óta elzárkózik elöle, más meglépte.Mindkét szolgáltatónál van feltöltős és előfizetéses kártyám is, így azt használom amelyik praktikusabb ( itt ugye elsősorban a kártyásról van szó) Előfizuban a Telenor a jobb szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Új hozzászólás Aktív témák