Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomi0730

    senior tag

    válasz #79335424 #35929 üzenetére

    +1.
    Van a Telenornak korlátlan hálózaton belül+50Mb 3 nap-ig 300Ft-ért, az sem olyan rossz.( tapasztalat szerint ez 4 nap) Megrendelem pl. 10-én reggel, és 14-én reggel jön az sms a megszűnésről. Szerintem korrekt a Telenortól, mert a "tört" napot nem számolja! tehát gyakorlatilag 4 napot kapsz. Ha ezt szorzod nyolc-cal, az egy hónap, tehát 2.400Ft-ért kapsz 400Mb netet, és korlátlanságot hálón belül. A 400Mb pedig bőven elég voipra más hálóba. A Voipot 1500Ft-tal töltöttem fel 1 hónapja, de még majdnem a fele meg van belőle. Pl. Ausztriát 6 Ft-ért hívom( mp. alapon), mert az nagyon fontos számomra. És valóban, megnyitom a MobileVoip klienst(semmivel nem tart tovább, mint a "normál"), és már telefonálok is. Ja és megy EDGE-n is akadásmentesen tökéletes jó minőségben, mintha GSM lenne, a lefedettség pedig 99,9%( EDGE). Ennél olcsóbban szinte lehetetlen megúszni.
    Ez természetesen az Én felhasználói szokásom, de mint tudjuk kinek a pap, kinek a papné...
    Ja és mint érdekesség. Ausztriában a Vectonemobilt (feltöltős) használom 10 €/hó- 500 perc(bárhova az EU-ba), 3 Gb net, és 3000 SMS(ez csak Ausztria)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák