Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryder1

    senior tag

    Sziasztok!

    Jó kis sztori következik.

    Történt szeptemberben, hogy egy facebookos telenor nyereményjátékon nyertem egy 10000 Ft-os utalványt mobil kiegészítőkre. Meg is kaptam e-mail-ben, ahol felsorolták azt a 10 üzletet, ahol be tudom váltani. Székesfehérvári vagyok, de a legközelebbi/legolcsóbb útiköltségű a győri üzlet lett volna. Először írtam nekik az elektronikus űrlap segítségével, hátha be tudnám váltani helyben, aztán írtam nekik facebook-on is. Mindkét helyről azt a választ kaptam, hogy csak a kijelölt üzletekben válthatom be, nem tudnak kivételt tenni, maximum egy meghatalmazással beváltatom máson keresztül.

    Az e-mail szövege:
    Telenor utalványhoz tartozó kód: xxxxxxxxxxxxxxx
    Az utalvány 2014.12.31-ig érvényes és az alábbi üzletekben váltható be: xyxyxy
    Vidd magaddal a fenti kódot és válogass a mobiltelefon tartozékok között!
    Üdv,
    Telenor csapat

    Egy budapesti ismerősömnek elküldtem egy meghatalmazást, ami tartalmazta az utalvány kódját is. Őt azonban szépen elküldték, hogy ezt így nem fogadják el, kéne az utalvány is. Milyen utalvány? Én is csak a kódot kaptam és sehol sem írták, hogy nyomtassam ki az e-mailt, vagy személyesen mutassam be. Ezután az üzletvezető szépen felírta neki a létező fehérvári üzleteket, hogy ott be tudom váltani és kötelesek elfogadni, és megrendelni nekem, amit szeretnék, ha éppen nincs készleten. Még jó, hogy facebookon keresztül és hivatalos ügyfélszolgálattól is ennek a teljes ellenkezőjét adták válaszul.

    Hétfőn bemegyek én az egyik székesfehérvári üzletbe, ahol elvileg kötelesek elfogadni. Az biztos, hogy nem fogom megint a pesti ismerősömet ugráltatni emiatt. Ha nem fogadják el, akkor megy a panaszlevél a Telenornak és a teljes sztori a Homárnak is.

    Mit szóltok hozzá?

Új hozzászólás Aktív témák