Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Viktor0610 #1300 üzenetére

    Juhé! Reggel 8-kor még a múlt hetit hozta.

    Mindegy, így ebben a formában még nagyobb csalódás, hogy még az utolsó hétre se sikerült valami igazi tömegvonzó dolgot összehozni. Mert amivel - gondolom - tarolni lehet, az a középkategória, sajnálatos hogy a pannonhoz még nem jutott el, hogy van sunyierikszon K510. Szegény kis ortopéd 310-es megy annyiért majdnem, mint a konkurenciánál az 510... (persze a kedvezmény nélkül, de most épp nincs eldobható 5e ft-os telefonom).

    Látom a K750i még mindig 40, ha nagyon kéne most láttam 60-ért gyári kártyafüggetlenben, vagy megveszem 3e-rel többért dominoval és leejtem és véletlen kikódolódik. :DD Viszont nektek ez jó, mert ezzel a kínálattal nem fogják agyongyötörni a vásárlók a pannon boltokat ;)

    Szóval középkategóriás teló nem jött be praktikummal, de van helyette feltöltőssel két option adatkártya, mindegy biztos olyat is sokan akarnak előfizetés nélkül...

    Persze itt van az évvége, lehet a marketingosztályotok már elment szabira. ;]

    Félre ne érts, nem veled van a bajom, azért vagyok ilyen gennyes kedvemben, mert most jövök a könyvelőtől, vagy társasági nyereségadót (és éljen éljen az új különadót) fizetek mert érthetetlen okokból nyereségesek lettünk, vagy magunkra költjük a pénzt, de így nálatok se készülék, se előfizetésvásárlás nem lesz. Pedig tényleg szerettem volna még év vége előtt egy készülékárral, illetve az elkövetkező években egy plusz előfizetés havidíjával a pannont gazdagítani, de ez így ebben a formában nem fog összejönni. Hacsak karácsonyra ki nem rúgjátok a marketinget és két ünnep között az új stáb ki nem tesz valami vevőcsalogató akciót, haha. :)) Mindegy, ez a tétel úgyse rúg labdába az éves eredmény tekintetében. Az asszony örülhet, lesz új nagyszobabútor. :((

Új hozzászólás Aktív témák