Új hozzászólás Aktív témák

  • Pitterix

    őstag

    Sziasztok!
    A következő eset forog fenn. Volt egy 18 éves autóm, amit leadtam egy kereskedésbe, mint csereautót egy másikért, amire még fizettem x összeget.Aláírtam egy olyan szerződést, hogy a kereskedés eladhatja, rendelkezhet a kocsival, ami az én nevemen van még. Megbíztam őket, hogy a nevemben aláírhatnak. Na ezt a kocsit megvette egy budapesti emberke, aki azt állítja, hogy a fővárosban azt mondják neki a kormányablakban, hogy nem tudja megvenni az autót,mert én nem írtam alá, vagy az általam megbízott felhatalmazott kereskedés nem írhatja alá a papírt.
    Közben még kitalálta, hogy a kocsinak tönkrement a csomagtér nyitója, ami neki 20000Ft-jába fájt. Ezt a kárt térítsem meg, vagy a rendőrséghez fordul, holott ő átvizsgálta a 18 éves autót, mikor megvette. Még arra is megpróbált rávenni, hogy had legyen csak üzembentartó. Ma, mikor fenyegetőzött, azt is a fejemhez vágta, hogy látom-látom mennyivel jobban jártam volna, ha belemegyek az üzembentartóiba. Ja, meg a téli gumi garnitúrát, amit a kereskedés nem kért, azt mondta ez az ipse, hogy adjam neki oda, úgyis karácsony lesz.
    Az a kérdésem, most csak szopathat, vagy hiába van érvényes megbízási szerződésem, az nem ér semmit?
    Előre is kösz!

    "Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Új hozzászólás Aktív témák