Új hozzászólás Aktív témák

  • Des1gnR

    őstag

    Sziasztok,

    Egy zenésztől rendeltem egy dal feléneklést. Egyedi szöveget írtam hozzá, ajándéknak szántam. A zenész elmondta, hogy persze, szokott ilyet csinálni, nem gond. Megbeszéltük az árat és azt, hogy mikorra lenne rá szükségem. Kérte, hogy utaljam el a pénzt és küldi az anyagot. Ígért hozzá egy korábbi dátumot. Amikor nem küldte el addigra, ígért egy újabbat, majd nem küldte el a kért időpontra se, folyamatosan ment a hitegetés, hogy majd holnap.

    A kért időponton pár nappal már túl vagyunk, de továbbra sincs semmi. Kértem tőle, hogy vagy küldje el így utólag vagy utalja vissza a pénzt. Továbbra is minden nap eltolja a dátomot amikorra "küldi" az anyagot.

    Biztos vagyok benne, hogy nem fogja elküldeni ami nem is gond, az se gond ha nem kapom vissza a pénzt, nyilván nem a pénzen fogok rugózni, viszont jó lenne ha ez mással nem történhetne meg. Mit tehetnék ami kicsit megleckéztetné a srácot és nekem se menne el vele több napom? :U

    Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

Új hozzászólás Aktív témák