Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz Gaboman #93412 üzenetére

    Figyelj, ez attól függ, hányszor ment rajta végig. Én melóbajáráshoz olyan helyen megyek, ahol van egy kettős körforgalom, de már annyiszór átmentem rajta, hogy ha látom nem jön semmi, akkor a kis Mazda 2 1.4-es motorjával visszadobom 4-be és 90-el áttolom mindkettőt odafele, mert kiadja. Meg előtte van egy kanyar, az ívben egy bukkanóval, de van egy 2,5 méteres sáv, ahol nem dob meg, ott is áttolom... az autók 90%-a csúnyán lemarad ott mindig. De már megcsináltam párszázszór. Tuti így van vele a videón lévő csávó is.

    A bátraknak hozzátenném, hogy a szomszéd faluban egy srác úgy halt meg, hogy minden nap arra csapatta haza a GSX-R-el, minden gödröt ismert és volt egy kanyar, amiben volt egy gödör, tudta, hogy nagyobbra kell venni. Aztán pár év után megcsinálták napközben a gödröt, annak rendje módja szerint beszórták sóderral is... hazafele a srác rutinból rátette a nagyolt ívre, rá a sóderra és repült is.... Isten nyugosztalja. Ezzel azt akartam mondani, hogy rutinból se mindig adja ki.

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák