Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    felmerült egy két kérdés, és a tömeg hangjára vagyok kíváncsi :P azaz a segítségetekre:
    -a kormány meggörbült csere lesz, már csak az a kérdés, hogy hajlíttassak egy csőből kormányt hasonlót vagy még jobban kézreállót, ha igen akkor milyen anyagot javasoltok -üreges van most és jó lenne ha az is lenne, vagy pedig vegyek egy ilyen univerzális kormányt amit pl képesmotoron is nyomatnak pazazz és társait 6-7-k környékén

    -néztem néztem a vasat de egy deka elhajlást nem látok sehol, bovdenek nem feszülnek semmi az ég világon, holnap még nagyon megrángatom azért a villát előre hátra is, a kormány jobb-bal irányba kocctól-koccig ugyan úgy viselkedik mint eddig, szóval annak a "kocc" határa sem csúszott el, szóval nem tudom.... érezhettem egyedül a kormányrúd görbesége miatt, hogy húz? húzhat csak ez miatt a motor abba az irányba mert teszem azt nincs meg az egyensúly?

    más apróbb cseprőbb dolog van csak, index, visszapillantó, műszeregység egy része, de azokat betudom szerezni, megreparálni, meg hát a tank ami kapott :( de azzal meg nem tudom hova lehet fordulni, láttam egy motoros újságban, hogy ezekre speckó gépek vannak, hogy kiütögetik a horpadást, vagy elég ha elviszem szerintetek egy karosszériáshoz és megpróbálom kihúzatni, mint pl aaaa jégverést szokták?

    nagyjából ennyi a blokk tényleg nem kapott, szépen jár úgy mint eddig, olajnyomás jó, benzin nem enged hangja is tényleg szép a hátulja meg szerencsére pont idomtalan volt ....festetem.... és az egész így a hátsó utas lábtartóján csúszott(+persze a fránya indexen :B) így ott ezen kívül semmi nem sérült

    szerk.: ez az a lassított egyveleg?

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák