Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz Pttypang #139233 üzenetére

    Hogy probaljak ne a felkaromon csuszni? :D
    Ez nem rosszindulatusag, ez iphone- rosszul tartod a telefont indok. Na erre tokeletesen illik.

    Ha tudom, hogy a ruham nem alkalmas ra? :D
    Nezd, amikor egy ducati motoros hoodie van rajtam utcai farmerral, azt tudom, hogy nem alkalmas semmire, anelkul hogy le lenne irva.

    De kimondottan motoros textilkabat eseten nem tudom, hogy nem alkalmas a ruham ra, mert en elolvastam a revit szovetkabatom utmutatojat, semmilyen utalas nem volt benne, hogy hany km/h ra van tervezve. Tulajdonkepp egy ruhamhoz sem volt odairva, hogy milyen sebessegtartomanyra lett tervezve melyik resze. De lehet tevedek, vagy manapsag ezt le kell irniuk, valaki megmutatna, hol kell ezt keresni?

    A revit szovetkabatomat leteszteltem, 50 alatti sebesseggel, kiszakadt, de nem serultem meg. Nem azzal van bajom, hogy egyszer hasznalatos, hanem hogy valami meg se ved, emelle nem irjak oda jol lathato helyre, hogy ennek a kabatnak nemely reszei 25km/h ig van tervezve. Szerintem hulyek lesznek ilyesmit kiirni, plane ha a piac tobbi reszvevoje nincs ugyanerre kotelezve.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák