Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Rick4 #53594 üzenetére

    1: ha megküldöd AIDA64 fpu tesztel vagy valami igazán fincsi AVX512-es feladattal kelleni fog az a hűtés... ;)
    Anandtech testben ha elengedték a kezét 215W power draw-t is elért, többet mint a "K" változat. :D
    Máshol blender alatt U12S-t használva 78 fokra melegedett, +103 BCLK-val.

    2: gondolom álló házba gondolták az alaplapot és majd természetes konvekció révén elvonul a hő melegebb éghajlatra, mint az én alaplapomnál is. Ugye nálam a top flow venti a quad channel miatt a ramokat hűtené ami blokkolja a VRM bordák I/O mögötti részét.

    Így hogy most nincs ott közvetlen ráfújó venti idle-ben is 56 fokra felment a korábbi 48 fokos állapotról. Valahova eldugtam egy Dell gépből bontott centrifugál ventimet és istennek se találom. :D
    Bár nem szeretem azt, mert benne van a hőérzékelő amit ugye a Dell géphez pozícionáltak, én meg nem úgy használnám így nem tudom egyáltalán szabályozni, alapjáraton meg kicsit gyengus a légárama ahhoz képest hogy a lapát kialakítás miatt 1,2A-es motor van rajta. :Y

    Amúgy durva hogy 650-700 rpm-el az 1 db 14-es thermal venti halk, de olyan mennyiségű meleg levegőt küld felfele a gépből hogy ihaj...

    Bocsi az offért:
    Ja igen a tisztánlátás végett átköltöztem ideiglenesen a micro-atx házból egy fujitsu workstation házba, amit persze moddolni kellett mert a saját alaplapjukhoz igazítottak mindent. Csak addig leszek ebben amíg véglegesre csiszolom a micro-atx házikót.


    vacak adata rgb, lusta vagyok 10 bekapcsolásonként a deaktiválással foglalkozni, inkább van oldallap, ami legalább hangot is visszafogja.

    A bal alsó 14es be quiet venti azért kell hogy aktív légáramja legyen a samu m.2 SSD-nek, míg a jobb alsó sarokban szintén van egy 14-es phanteks venti a kábel dzsumbujban hogy a VGA és a tápegység seggét hűtse. Fölötte meg ez, direkt a konvekcióra építve kikapcsolt ventivel sem melegszik:

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák