Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz neduddki #57670 üzenetére

    azért annyit kérnék, hogy ne én legyek már a szopóroller mintapéldánya

    az az autó amit megvettem az eddigi tapasztalatok alapján az akkor felmért (korához képest kiváló) műszaki állapotban van, csak az akkor már ismert hibákat kellett rajta javítani, plusz egy rugótörést ami teljesen típus és példányfüggetlen, bárhol előjöhet

    ezen felül összesen egy (1) darab ismeretlen bugja van, ami még felderítésre vár

    ennek ellenére lehet kérdezni, mert költöttem rá nem keveset, de kijelenthetem, hogy az eddigi tapasztalatok alapján abszolút nem futottam lyukra, jó autót vettem, ne legyek úgy beállítva, mint aki ráharapott a sz.rosszendvicsre

    (csak hogy tiszta legyen :) de ha más a véleményed mondd, ismered az autót, láttad is megvétel előtt, azóta is tudsz minden fillérről és bugról)

    (#57674) Dany007: márpedig barátom az első hónapokban megugrod a százezret akkor is ha nincs különösebb gond, ha bug is van, akkor ennek az egész számú többszörösét is, csak azért nem mondogatom, mert egyszer már szóltam, és akkor kijelentetted, hogy ez téged nem érdekel/nem zavar. Ne legyen félreértés, kedvellek és jót akarok neked, de szerintem most nálad a vágy erősebb, mint a realitás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák