Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Tankblock #1691 üzenetére

    szia én 5,5évig használtam egy skoda fábia combit 0problémám volt vele műszakilag, igaz csak 65ezret hajtottam bele, amire oda kell figyelni, hogy az 1,2L-esből csak a 64lovast szabad venni(a hátulján lévő HTP írásból az egyik betű piros a 60 lovasnál mind fekete)
    a csomagtartó nagyon tágas és teljesen síkba le lehet dönteni a hátsó üléseket,
    hátulra 2felnöt fér be kényelmesen, 6-6,5 lityi volt az átlagom, országúton lement 5,5-re,
    csak városi használat mellett sem ment 6,5 fölé,
    az 1,2lityis motorok közül a skodáé a legjobb(természetesen az összes vw, seat, skoda, ue motor van és a turbosokat ne keverjük ide) és a váltója is nagyon precíz, a kis motorhoz rövid áttételek vannak és 2500-3000felett elég kellemesen lehet vekle autózni(3000-től adja le a max nyomatékot)
    az enyém amúgy 2hete még a Fehérvári kia-ban volt, de lehet azóta már eladták,
    merem ajánlani teljesen újszerű sérülésmentes, minden évben lett cserélve benne olaj olajszűrő, pollenszűrő légszűrő, még a fékolaj is, a motor lánchajtásos tehát vezérműszíjat nem kell benne cserélni,
    két hibája van, nincsen benne klíma és ilyen sárga, bár nekem tetszett, de sokaknak nem :B
    ja ami van benne ABS, elektromos ablak(csak elöl)2légzsák, központizár, imobil., ködlámpa, tempomat(na ezt imádtam benne) CD(Panasonic 2 hangfal és két csipogó, szépen szólt)tetőcsomagtartó előkészítés, nagyon keveset lett gépi mosóban mosatva, többnyire kézzel mostam le,
    tőlem 1150000-ért számolták be, nem tudom mennyit rakhatnak rá ilyenkor, de szerintem 1,2-be már el lehetne hozni, a klímát meg utólag is bele lehet rakatni

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák