Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Napfénysüti #1669 üzenetére

    na ja, mondjuk 3,1milláért használtan sem tudtam volna jobb autót venni, tehát a nagy bukót mikor kihozol egy autót a szalonból már alapon megúsztam, na meg itt itt Ausztriában egyszer lerohadok az 1000€(270eFt) alatt nem áll meg, erre a 7év garhoz van 7év asszisztensem, 8hónapot vagyok kint egy évben, itt egy izzócserét nem úszol meg 100€(27eFt) alatt(de ha csak rápillantanak a kocsira az is egy 50-es:P), így már elgondolkodtató mi a drága:P
    otthonra nekem is bőven jó lett volna még a skodám 5-6évig biztosan, vagy még tovább,
    amúgy a hitelen sokkal nagyobbat lehet bukni a skodát mikorra kifizettem 4M-be volt :Y(2,6M-ért vettem 30%önerővel,tehát 2M hitellel, amire a végén 3,4M-lett visszafizetve)
    és, ha nem fizetem ki áprilisban további 400eFt ot buktam volna, csak az árfolyam különbözeten és további 300eFt-ot a kamaton(annyira felment a frank),
    eddigi hibáimból tanulva ezt kp-ra vettem :B

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák