Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz philoxenia #34181 üzenetére

    ja, mondjuk itthon a hivatalok sebességéből kiindulva érthető... barátnőm 3éve csinálta a jogsit, akkor még volt rutinvizsga, de nekem 1évvel később már nem :K

    hogy ne csak off legyek: én mostanában a gyalogosok/biciklisek miatt vagyok ki... múlt héten is jöttem be a városba és kb 2km-es szakaszon 4 szabálytalan bringással találkoztam... legjobb volt, amikor a papa úgy biciklizett átt keresztbe az úttesten, hogy 3-4 záróvonalat kellett átlépnie ...zebra persze kb 100 méterre és onnan kezdve minden zebrán bemutatták mások, hogy kell szabálytalanul átkelni... ja meg a legjobb, amikor a szemközti sávban cammogott a sor és 2 kocsi közül kiugrott a gyalogos és átfutott előttem (mindezt kb annyi idő alatt, míg a fékre tettem a lábam, de lenyomni már nem volt lehetőségem ...zebra itt sem volt közelben) ...az ilyen inkább venne egy forgótáras pisztolyt és játszana orosz rulettet... tipikusan az az eset, hogy ha közelebb járnék, elcsapnám és beleállnék a fékbe, a mögöttem érkező valószínűleg tolna még egyet rajtunk, mert ugyanúgy nem számít az én fékezésemre, mint én arra, hogy majd egy gyalogos csak úgy kiugrik a holttérből

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák