Új hozzászólás Aktív témák

  • gerzsol

    aktív tag

    14adam, Dyno és akik még segítettek, köszönöm a segítséget, nagyon sokat tanultam tőletek és sok infót kaptam amit hasznosítottam.
    Nekem volt az ATI 4850 videokártya problémám.
    Tegnap este fél10kor megérkezett a Házam (Cooler Master RC-600 Gladiator) amit rendeltem, Csütörötkön meg már beszereztem az új tápomat is, ezt ti ajánlottátok (Be quiet Straight Power 450W E7). Mondjuk a táppal jól jártam mert valamit elnéztek a boltba és sikerült megrendelnem 17.725Ft-ért. Hosszú történet, mind1. Tehát tegnap nekiestem és összeraktam a gépet olyan éjfélre kész is lettem, aztán beindíítottam, nagyon tetszik minen, sokkal halkabb let sokkal stabilabbnak tűnik a gép mint a régi Spire Jewel tápommal, mostmár bele mertem rakni mind a 4 vinyómat és simán elbírja. A másikkal voltak problémáim..
    Nos minden szép és jó, de a videókártya problémát (bevilaó csíkok, foltok 3D alkalmazásoknál) nem oldotta meg. Valószinűleg a videókártya elszállt. Azt nem tudom megállapítani hogy most, mivel használtan vettem, már amikor megvettem rossz volt, vagy esetleg a szállítás közben érte baj, vagy nálam a gépben a régi tápm nyírta ki. Az előző tulaj szerint neki tökéletesen működött csak hangos volt, de ezek a típusok amugy is hangosak. mind1.Megpróbálom most újratelepíteni a rendszert hátha az váltztat valamit, de kétlem. Megszereztem hozzá a garanciát és hétfőn visszaviszem a videokártyát, remélem nem bütyköt olyat rajta az előző tulaj ami miatt garanciát veszíthetett volna. Kérdés szerintetek mire érdemes cserélni ha nem tudnak ugyanilyet adni? 35990Ft volt anno az ára..
    Mindenesetre gép a videókártyán kívül nagyon jól működik az új táppal.

    Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek.

    Cooler Master RC-600 Gladiator
    Be Quiet Straight Power 450W E7
    Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz
    OCZ Vendetta 2 CPU hűtő
    Intel DP35DP
    2x2Gb Geil Black Dragon Gaming series DDR2 800Mhz CL5
    Gigabyte ATI Radeon HD 4850 512Mb
    Sony Optiarc AD-7260S-0B SATA
    500Gb Seagate 3.5" 7200rpm 16Mb SATAII ST3500418AS
    320Gb Samsung SataII
    160Gb Hitachi SATA
    40Gb Maxtor PATA

Új hozzászólás Aktív témák