Új hozzászólás Aktív témák

  • zka67

    őstag

    válasz muci07 #24648 üzenetére

    Végigolvastam nagyjából az egész topikot az LC Power-re keresve. Az LC-Power nem szerepel a nem ajánlott tápok listájában, mégis 4-5 ember (ugyanazok) szidják mint a bokrot. Viszont szerepel benne egy L&C Technologies. Nem ezzel keveritek össze, mert a két cég nem ugyanaz?

    1. Védelem nuku Rövidzár és túláram védelem biztosan van benne, kipróbáltam többször is.
    2. A felét sem tudja annak ami rá van írva Egy 550W-osról találtam tesztet, az le tudta adni a ráírt teljesítményt.
    3. Kínai, gagyi bele van Manapság minden kínai, még a iPhone is.
    4. Szar hatásfok miatt csak zabálja az áramot 80%. Pár watt meg nem oszt, nem szoroz.
    5. Tuti biztos ha elromlik akkor elszáll vele valami, rosszabb esetben az egész gép... És még lehetne sorolni... A tuti biztos számomra nem jelent semmit.

    Hagyományos irodai PC-be, internetezni jó, de ami már komolyabban igénybe veszi a hardverek erejét oda már nem ajánlott... Ez az Office sorozatban van, nem a gaming kategóriában, nem is arra kell.

    Hagyományos irodai PC-be, internetezni jó ... Most akkor jó ez a táp vagy sem?

Új hozzászólás Aktív témák