Új hozzászólás Aktív témák

  • kátú

    őstag

    válasz focvis #201496 üzenetére

    Azt egyébként hozzá kell tenni, hogy valami botrány ez a fék, nem áll meg rosszabbul, mint egy átlag autó, de ültem már jelentősen jobban megálló gyári fékkel szerelt nem sport autóban. Így igyekszem javítani.

    Snoop-y: gyári nincs, viszont a motor az egy sok autóba szerelt cucc, gyári kompresszor kerül majd rá, és az oroszok egész nagy tapasztalattal vannak ezzel az autóval. Na nem mondom, nem egyszerű az oroszt megértem úgy, hogy magyarul és angolul beszélő emberke vagyok. De igyekszem. Szétfaragni nem szeretném, mindent csak úgy, ami a gyári szerkezetét alapvetően nem változtatja meg. Tehát nem vágom szét a kasztnit, meg semmit. Mindent csak úgy, hogy maradéktalanul és hibátlan állapotúra vissza tudjam állítani, ha szeretném. Nem vagyok a híve a szétvágom, itt megy a turbó, ilyen olyan leömlö, meg az anyám kínja dolgoknak, amit nem tudok gyári alkatrészekkel megoldani (gyári márka azonos autó gyári alkatrésze/azonos motorkódhoz más autóban gyárilag szerelt alkatrész), azt nem teszem bele, a megbízhatóságát semmi képpen nem szeretném elveszíteni.

    It still works!

Új hozzászólás Aktív témák