Új hozzászólás Aktív témák

  • geotigris9

    tag

    válasz Runner_fxr #75225 üzenetére

    "makoss: Annyira érek rá, mint minden normális dolgozó ember. Nem tudom mi a fene köze van egy szervizesnek, vagy bárkinek ahhoz, hogy Te mennyit dolgozol? Ez még nem jogosít fel téged arra, hogy az alap szolgáltatáson felül, extra szolgáltatást kapj, mert Te sokat dolgozol. :) Lehet durván hangzik, de a mai világban a kutyát nem érdekli. A Te dolgod mennyit dolgozol. Olvasni szerintem Te nem olvasol, mert érthetően leírtam többször is, hogy mit kötelessége egy szervizesnek elvégeznie adott szolgáltatás mellett. A váltó görgőket és lánctányérokat illik letakarítani egy lánc és sor cserénél ha nagyon koszos, ennyi, mást nem. Ha kifizetsz egy kis szervizt, akkor váltókat is átpucolják, nyilván lánc sor cserénél a láncot és sort már nem kell. A kerékpár teljes takarítása meg semmilyen esetben nem a szerviz feladata. Külön kérhetsz takarítást, van aki elvállalja, de ez mindenhol plusz költség."

    Erre az a példa jutott most eszembe, hogy a bringás ruhámba gumit kellett már cserélni és el lett a varrónőhöz víve, hogy cseréljen gumit. Kíváncsi lettem volna mit szólt volna hozzá, ha izzadtan sarasan dzsuvásan oda viszem neki. "Mert nem volt időm kimosni .." egy gumi cserére .. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák