Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz Runner_fxr #74924 üzenetére

    Már abban sem vagyok biztos, hogy jó, ha túl gyorsan változik egy lencse sötétsége. Lehet, hogy a 0.1 sec papíron jól néz ki, de hogy a szemnek is jó-e az még akár egyénenként is változhat. Nem vagyok szemész és még nem is próbáltam ezt az uvex lencsét.

    Az enyém nem változik túl gyorsan és ez nekem így jó. Túl sokat nem gondolkodtam rajta, hogy lehetne-e jobb,de ez annak is nagyon jó jele, hogy nincs vele semmi gondom, nekem így jó ahogy van. Volt olyan - nem sport - szemüvegem amiben zavaró volt változás, tehát azt is tapasztaltam milyen az amikor szar :) (Kb olyasmi mit amit írtál)

    Tényleg elég sokféle szemüvegem van, hosszan lehetne sorolni, hogy melyiknek mi az előnye és hogy milyen apróságokon is múlik, hogy mennyire szeretem, de annyira nem érdekes a téma, hogy hosszasen fejtegessem.

    Szívesen kipróbálnám ezt az uvexet is, de így is több van itthon mint amit tényleg használok :)

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák