Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz Tothgera30 #34906 üzenetére

    De egyébként, ha már kérded akkor valami alkatrész listát dobhattál volna be. ;)
    Mindenesetre gyorsan kitúrtam, 2011-es modell. Egyébként Black Raider 2.0 néven is előfordult régi árlistán. Akkor 1400Euro volt.
    LTD Series váz, de ez egészen pontosan Focus Black Raider XT. Az LTD teljesen más felszereltségű.

    Én egy jelentősen átépített használt Raven-t hoztam el nemrég 130K-ért boltból, de annak az évjáratát(tippre 2008-2010) még nem sikerült beazonosítani, mivel a vázon valószínűleg semmi nem maradt a gyári felszereltségből. Fox Float 100RLC, LX hajtómű, XT sor+lánc, Avid Juice Five fékek, Mavic CrossRide kerekek.

    Nagyon megalkudnék erre a gépre és rengeteget kérdeznék. Teleszkóp pl. mikor lett szervizelve, sort meg kell nézni. Bár a festése nincs agyonverve, de azért nagyon nézd át a vázat. Érdemes megnézni, hogy a támvillák és láncvillák esetében a kerék egyenlő távolságra van-e a villáktól. Ha nem, akkor azt a vázat valszeg megtekerték. Rengeteg kérdés és idő után én mondanék rá 150K-t!

    (#34915) Tothgera30: Mekkorát tippeltem! :DDD Ez tippmix baszki!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák