Új hozzászólás Aktív témák

  • ZavaBalazs

    őstag

    ja, megjött az alis bryton mount, nyilván mint mindenki, aki kínából rendel, én is tisztában vagyok a veszélyekkel, szóval egy szavam nem lehet. gondoltam, hogy nem lesz tökéletes, de azért arra nem számítottam, hogy egy összefüggő darabon belül ilyen pontatlanságok lehetnek:

    a furatok, amibe a betétet becsavarozod, kb 3-4 fokkal elfordulva vannak fröccsöntve :F na mindegy, oldalra feszítve rá tudtam húzni úgy a kormányra, hogy a tartó legyen ferde, és az óra egyenes, így egyáltalán nem zavaró. az inkább, hogy a 420 hátlapján levő jobb gombot nehéz megnyomni, de egyrészt azt, mint on-off/háttérvilágítás gomb, nagyon nem kell nyomkodni menet közben, másrészt ez ugyanilyen lenne az ilyen formatervű gyártói tartóval is. láttam ebből tükrözöttet is, na az már a kukában lenne, mert a bal hátsó gombhoz hozzá akarok tudni férni menet közben is.

    végül is 4000-ért nem rossz ez így, de ha valakinek birizgálja az OCD-jét, annak nem ajánlom.

    wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Új hozzászólás Aktív témák