Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    r-2bike- nál berendeltem a két köpenyt, ha ráteszem az elsőkerékre de nem fog úgy beférni akkor vajon visszafizetik ezt a bontottat,vagy már nem mert használt lett ezáltal a köpeny?
    nem igazán vagyok otthon a visszafizetésben, az infójuk alapján se derül ki.

    ezt írták válaszban emailre:

    if the tyre has no assembly marks and is back in its original packaging, we can take it back.

    Here you can find all information about returning articles:

    https://r2-bike.com/return

    Please follow the instructions on the website so that we can process your return as quickly as possible.

    Notice:
    It is impossible to exchange a returned article directly for another one. Should you wish to exchange an article,
    please order this new in the shop. The refund for returned items will be made as soon as possible.

    de egyébként meg mennyire jó-nemjó ötlet az hogy ha elől 25 ös hátul 28-as köpenyt használnék? (úgyis vagyok 95 kiló) páran így használják,( van aki elől megy nagyobbal)
    van ennek hátránya? mert arrol nem találtam infót. mert ha nem megy fel elöl csak hátul a 28-as akkor a bontatlan másikat visszaküldeném és jönne előre a 25ös lehet úgy járnék a legjobban?

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák