Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz flash- #192997 üzenetére

    Azért lazíthatsz a bowdenen/állíthatsz az alsó határolón, hátha...terhelésnél tény, hogy nehezebben fogja elengedni a tányér a láncot, főleg, hogy elől ráadásul a lánc terhelt szakaszát kell mozgatni a váltónak.

    CragON+jjeahh...drága (XEX) Jagwirehez adtak ilyent de egy idő után pattogni kezdett (van kis mozgása a 2 bilincsnek a csatlakozásánál), majd szét is jött. Én is a kábelszabadság híve vagyok. :F

    #193003Hoplitész...olyan törésre, hajlásra kényszerülhet összerögzítve (akár mint pl. rosszul leszabva) ami már nemcsak a belső szál súrlódását növeli, hanem káros lehet a házra is. Egymástól távol levő rögzítési pontokkal a kormány fordításánál a bowdenház íveinek teljesen másképp kell elmozulniuk, amit egy erősebb rögzítés esetleg nem enged, vagy éppen úgy enged, hogy erősen egymáshoz dörzsöli a házakat. Szerintem...

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák