Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Tothgera30 #133372 üzenetére

    Kösz, gyárilag ilyen volt, csak Rs Tora-val, már majdnem mindent cseréltem rajta, ennél több fejlesztést már valszeg nekem sem ér meg, hó végén tyúkbelesítem a gumikat, aztán már csak azt cserélem rajta ami elkopik. Spd amúgy szerintem is jobban mutatna, de máig egy hajszál választ el attól, hogy spd-re váltsak, valahogy még mindíg több az ellenérvem, mint az érvem mellette. Ha benyelem azt, hogy télen vissza kell tennem mindíg a flat pedált, még akkor is ott van az, hogy nem tudom spd cipőben mennyire lehetséges gyalogolni és eléggé riasztóan is néznek ki, a nagyrészük olyan, mint egy levágott szárú színes gumicsizma. Én szeretem az igényes cipőket, meg a lábam nagyon nem bírja a rosszul szellőző lábbeliket nyáron, nem tudom létezik-e olyan, amin túlzás nélkül simán átfúj a szél, mint mondjuk egy vászon cipőn.
    Mindíg irigylem amikor ilyen bandázós tekeréseket mutogattok, mi max ketten vagyunk mindíg, ennyi embert nem tudom hol lehetne összeszedni egy turistázós montizásra.

    Hasaggymeg: Nagyon durva ez a királydinnye nálatok, ez már ijesztőbb, mint a medvék.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák