Új hozzászólás Aktív témák

  • verti1

    tag

    válasz Cathfaern #97954 üzenetére

    Megvan...rendszeresen rendelek is tőle...valami Square Mile. Talán valami versenyt is nyert... Egyébként félre értesz, én egyáltalán nem becsülöm le az embert, sőt nagyon szeretem, pont azért mert nem erőszakol semmit az arcodba. Jelen van minden csatornán, mert ma ez megkerülhetetlen. Csak az nem mindegy, hogy valakinek azért van több mint fél millió követője a youtube-on, instagram-on, mert a csöcseit mutogatja vagy mert értelmes tartalmat állít elő. Én mint 40-es célközönség nem a tv-t nézem hanem pl a youtube-ot. Ott keresek nekem tetsző tartalmakat. Manapság ez így működik. Na most egy ilyen Victoria Arduino a hátába a Simonelli-vel számító módon, mert ők is pénzből élnek bevonnak ismert embereket akikkel lehet promózni a terméket. Jelen esetben szerencsére nem egy insta celebnek szóltak hanem olyannak aki érdemben hozzá is tud tenni a fejlesztéshez felhasználói oldalról elsősorban. De azért a kicsit több pénzért azért szerették volna ha az arcát is adja hozzá. Giovanni arcát a gyárból aki a fejet rajzolta, reszelte hónapokig hiába teszik rá a reklám újságra, senki sem ismeri. Pedig Giovanni jobban benne van az esetleges átverésben mint JH.

Új hozzászólás Aktív témák