Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    válasz tariattila #15620 üzenetére

    Én is iszom olcsón a jó minőségű friss kávémat, más meg kajtasson, meg üzengessen miatta.
    Én élvezem minden percét a pörköléstől a fogyasztásig, egy percig nem bánom, hogy belevágtam.
    A saját számízére igazítottam jó pár fajtát, amióta magamnak pörkölök egyszer se vettem mástól kávét, mert bőven jobb minőséget produkálok mint akármelyik bolti kávé. Van aki jobban pörköl nálam, de nekem se megy annyira szarul, hogy mások picivel jobb kávéjára szoruljak. Arról nem is beszélve, hogy olcsóbban fogyasztom a lehető legfrissebb kávét, mint az aki mástól veszi a kicsivel jobbat, ami nem biztos hogy jobb, mert az enyém olyan, ahogyan én szeretem.

    Béláról meg annyit, hogy nem pörkölnék, ha ő nem segít hozzá olyan áron és olyan kondícióval, amit inkább nem is részletezek. A kávékat is jó áron, jó kondícióban szerzem be tőle, ezt se részletezném.
    A pavonim beszerzése is megérne egy litániát, illetve a napokban érkező mazzeré is.
    Ha a haszonvágy, meg a gyors meggazdagodás érdekelné, akkor ezek a cuccok nem nálam landolnának.
    A stílusa nekem se jött be az elején, ezt neki is megmondtam, de ezen már túl vagyunk.

    Részemről itt vége a témának.

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák