Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tariattila

    veterán

    válasz Parci #15618 üzenetére

    fordítva látom de ez nem baj (nekem)

    speciális esetekben nincs racionalitása az otthonpörkölésnek.. a többi esetben meg van

    az AVX kávékkal van problémád vagy csak személyes indíttatású ez az ellenszenv? ez se mind1 ám!
    drága? rossz minőség? ez ellenőrizve lett?
    máshol mennyi egy kiló zöld?

    való igaz, hogy ha Béla nem lép meg másoknak igen furcsa lépéseket akkor eszünkbe se jut pörkölésbe kezdeni, ezt aláírom... e mögé lehet képzelni önös érdekeket de szerintem butaság...
    az hogy milyen stílusban történnek dolgok az megint
    sajátos megítélésü lehet...
    itt is van ami nem tetszik.. máshol mégtöbb stb...

    az meg amit írtál hogy ''olcsó gép majd drágán kávé''
    meg csak dezinform...
    mindenki azt vesz és onnan ahonnan tetszik
    nincs diktatúra :D

    nekem is volt vele félreértett ügyem.. de ennek ellenére nem mondanám rá, hogy nem a jószándék vezérli
    amikkel foglalkozik abból bárki leveheti, hogy nem a kávéból akar azonnal és nagyot szakítani.... (mint ami kis országunkra oly jellemző...azon túl van szerintem)
    más a motiváció... ezt ma is megfigyeltem

    régóta kacérkodtam s nem kimondottan a spórolás miatt mivel érdekel is (igaz még el se kezdtem beleásni magam mivel ezeregy más bajom van) de az avx-jóság nélkül még pár évig elmaradt volna a dolog...

    most lehet, hogy a kisérletezgetés, beletanulás marad el időhiány miatt és csak pörkölöm amit be tudok szerezni...
    sebaj... időm hamarabb lesz majd mint 300-am hardverre

    kíváncsi leszek hogy honnan milyen alapanyagot lehet beszerezni és mennyiért...
    a minőséget eldönteni meg tényleg több tapasztalatot igénylő dolog...
    francba is! minek kezdtem bele... rohadtul igazatok van :DDD

Új hozzászólás Aktív témák