Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz máyköl #31389 üzenetére

    Első próba volt? :(
    Fel a fejjel, akit akarnak, azt buktatnak meg, olyanokért adhatnak hibapontot... (bocs, hibavonalat, az a hivatalosa megnevezése)...Nekem szerencsére normális volt a vizsgabiztosom, úgyhogy elsőre átmentem :K

    Az előző témához meg: a szerelem nem egy konkrét fogalom, mindenkinek mást és mást jelent, így kár is azon vitatkozni,h mi is az...Simán lehet valaki úgy is szerelmes, hogy nem jár a csajjal, de bele van zúgva, de persze ez a szerelem egy teljesen más foka, mint amikor x ideje együtt vagytok és úgy vagytok egymásba szerelmesek :K Abban igaza van májkölnek,hogyha bejön valaki, azért küzdeni kell, szeretik a csajok azt látni,h képes vagy bármit megtenni értük és nem adod fel első próbálkozásra, de azért úgy a 3-4. próbálkozás után fölösleges folytatni a dolgot, mert valószínűleg akkor nem érdekled a csajt, így csak a saját idődet fecsérled...
    Voltam már szerelmes és hagytak is már ott, de mindig ki tudtam heverni. Persze, sz@r volt akkor, amikor történt a dolog, de aztán kerestem egyből valaki mást + haverokkal voltam sokat és ez elfeledtette a bánatomat :) Nem vagyok egy nagyon érzelmes alkat és nem is mutatom ki az érzelmeimet, ha nem érzem szükségesnek, így nem látszik rajtam, de azért 1-1 ilyen dolog meg tud viselni, bár szerencsére tényleg csak rövid időre, eddig még nem volt olyan kapcsolatom, amit max 1-2hét alatt ne hevertem volna ki, bárhogy is végződött...
    Szóval fel a fejjel, jobb lesz ez :K

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák