Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    Haver faterja (63) vett egy gépet. Áthozta, hogy telepítsem már fel és ezt azt rakjak rá neki (vlc office stb). Mondom oké. Mikor mondja hogy csak 28k volt a gép majdnem dobtam egy hátra szaltót. Még dvd író sincs benne azt úgy kellett külön megvenni plusz 3,5k-ért amihez persze se dobozt se zacsit de még csak egy qrva sata kábelt sem adtak. Kezébe nyomták az öregnek és vigyed paraszt. Ház full karcos itt ott a csupasz fémig leütve róla a festék az előlap lötyög rajta és olyan redvás belül, hogy majd belehánytam amikor lekaptam az oldalát. Pontosan Ugyanez csak no odd kiépítés. 28k + 3,5k op rendszer nélkül full dzsuvásan. Alszom rá egyet és holnap lehet felkapom az öreget és visszavisszük az egészet a fenébe. Rendesen lehúzták ezzel a tipikus németből selejtezett 12k-s konténeres géppel. Nagy cigányok ezek a kalocsai boltosok...

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák