Új hozzászólás Aktív témák

  • Winner_hun

    félisten

    Szerdán a fóliásoknál maradt a kalaptartóm. Akkor a srác aki csinálta a kocsit telefonálgatott egy sort a munka végén hogy akkor most mi lesz, majd azt mondta hogy holnap (szóval tegnap, csütörtökön) délelőtt hívnak és egyeztetünk időpontot. Nem hívtak. Ma mentem be a kalaptartóért mert ma jártam arra.
    Bementem az üzletbe, mondom hogy milyen infót kaptam szerdán, kéne egy időpont, nekem július 21 lenne a legjobb, akkor is délelőtt. Aki intézi az időpontokat ő azt mondta hogy már van időpont --- őőő jóó, és megtudthatom hogy mi az, mert én még nem tudom? Válasz nem igazán jött, közben jött másik munkatárs és mondta hogy nem vállalják ez az autót, nem tudják az igényeimet kielégíteni de hogy ezt már mondta a múltkor is. Akkor arról volt szó hogy a hátsó üveghez keresnek másik embert aki megcsinálja, a többi nem gond. Igaz akkor még az volt az állapot hogy a hátsó üvegfelületen kívül minden kész lesz.. csak közben vége lett a munkaidőnek és mindenki elillant. Magyarázott nagyon az illető, olyanról is amiről szó se volt, hiába mondtam hogy mi volt, látszott rajta hogy nem igazán akarkan vele(m) foglalkozni. Majdnem ahány ember annyi infó vagy sem. Leírni sincs már kedvem.

    Tud valaki normális, megbízható fóliázós céget?

    [ Szerkesztve ]

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Új hozzászólás Aktív témák