Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz Kornel #39742 üzenetére

    Utoljára akkor :)

    5 éve vezetem ezt a csodát Kornél, ismerem, és unom :) Unom, hogy bőg a motor, hangos (nekem), és taposni kell. Pontosan tudom, honnan húz (3000+ de inkább 3500) és azt is, mennyit fogyaszt egy 1.6 tdci városban (7,5 hisz van a cégnek!!!). A vtec nekem nem vásárlócsalogató fícsör, már rég nem. Az 1.4TSI 250nm-e és DSG-je, na az már igen! Meg a közel vibrációmentes halk működés.

    Ne magadhoz hasonlíts, Te még élvezed a motor nyers hangját és a taposás élvezetét, a váltást. Én ezzel az autóval utáltam meg végleg :D

    Tudom, hogy egy 2000-es dízel nem fog csak 1-2 literrel kevesebbet enni, de cserébe MEGY! Nem kell kitaposni a lelkét (érzésre) hogy jobban haladjak, mint a tömeg.

    Reálisan nézve vagy Focus/Mondeo kombi lesz ebből, vagy Octavia szedán/kombi. Ez utóbbi lenne jó azért, mert itt meg merem venni a DSG-t az 1.4-1.8tsi vagy 2.0 crtdi motorhoz is. A Fordnál kicsit még félek az automatától. De nagyon automatát szeretnék.

    Várok, igyekszem spórolni.

    Tegnapihoz: Halkabb a kocsi, de mintha alul minimálisan erőtlenebb lenne. A fogyasztás majd kiderül.

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák