Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz Mathiask #106005 üzenetére

    Ezt olvastam nemrég:

    "Szerintem két dolgot mond egy komplex(több mindent vizsgáló) mérés :
    ...
    2.: Mennyire figyeltek oda a tervezők, hogy műszakilag rendben legyen a készülék."

    Az L30 jó mérési eredményeket mutatott, tehát a fenti idézet alapján műszakilag rendben volt. Egy műszakilag rendben lévő készülék (nem én mondtam, én nem értek hozzá) hogy lehet olyan szinten nem rendben lévő, hogy sorra nyírja ki a rá dugott fejhallgatókat, és a gyártó a teljes sorozatot visszahívja? Vagy az L30 valójában egy, a tervezőasztalon elrontott termék volt, és a kiváló SINAD ellenére gyilkolta a fejeseket? Akkor viszont ebből kifolyólag így a mérések nem is feltétlenül alkalmasak a tervezői odafigyelés, műszakilag rendben levés mérésére? Hogy lehetnek egy ipari hulladéknak kiváló komplex eredményei?

    Ha egy komplex mérési procedúra nem dobja ki magából az ipari hulladékot, akkor nem lehet a műszakilag rendben levés indikátora. Vagy nem elég komplex a teszt, vagy nem erre szolgál, vagy mindkettő.

    De legalább az kiderült, hogy az R2R 11 ipari hulladék. Mégis jó ez a komplex teszt valamire.

Új hozzászólás Aktív témák